Śmiertelne zderzenie na Osiedlu Niewiadów: pijany kierowca BMW zabił jedną osobę, dwie inne są ranne

Szokujące zdarzenie miało miejsce na Osiedle Niewiadów wieczorem 22 sierpnia 2023 roku. W wyniku czołowej kolizji dwóch samochodów – BMW i Skody – jedna osoba straciła życie. Do tragedii doszło, jak twierdzi policja, za sprawą kierowcy BMW, który był pod wpływem alkoholu.

Służby ratunkowe otrzymały alarm o poważnym wypadku drogowym na terenie Niewiadowa dokładnie o godzinie 21:50. Zgłoszenie informowało o tragicznym zdarzeniu, do którego doszło na prostej trasie drogi wojewódzkiej nr 715, na obszarze zabudowanym, gdzie ograniczenie prędkości wynosi 50 km/h. Warunki były utrudnione ze względu na opady deszczu. Dwa pojazdy marki BMW i Skoda zderzyły się tam czołowo.

BMW prowadził 25-letni mężczyzna z powiatu łódzkiego wschodniego. W drugim z pojazdów, Skodzie, podróżowały dwie osoby – 29-letni i 44-letni mieszkańcy powiatu tomaszowskiego.

Z relacji strażaków z OSP Ujazd dowiadujemy się, że po godzinie 22:00 ich ekipy zostały skierowane do miejsca wypadku. Na miejscu natknęli się na dramatyczną sytuację – dwie osoby były zakleszczone w wrakach pojazdów. Trzecią ofiarę, już bez znaków życia, wcześniej wydobyto z samochodu dzięki wysiłkom świadków i ratowników.