Rozwój padla w Polsce – gdzie znajdziesz korty do padla w Łodzi?

Rośnie świadomość tego, jak ważna dla zachowania zdrowia, dobrej formy oraz ładnej sylwetki jest aktywność fizyczna. Osoby, którym zależy na tym, aby zachować doskonałą kondycję chętnie uprawiają różne sporty i próbują nowych dyscyplin. Jest wśród nich padel. W Polsce liczba jego zwolenników rośnie, tak samo jak miejsc, w których możliwa jest gra w padel. Jesteś z Łodzi? Jeżeli szukasz kortów do padla w łódzkim, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Twoim mieście funkcjonuje nowoczesny i profesjonalny obiekt.

Największy park tenisowy w Łodzi – korty do padla

Pomorska Tenis Park to największy w Łodzi i okolicach obiekt sportowy, na terenie którego mieszczą się korty do padla. Znajdziesz tu:

  • otwarte korty do padla,
  • zadaszone korty do padla.

Taki nowoczesny obiekt oferuje nie tylko przestrzeń do rozgrywki dla osób doświadczonych, ale też miejsce do nauki dla młodych i starszych adeptów tej dyscypliny sportowej. Program obejmuje naukę podstaw gry dla dzieci i dorosłych oraz naukę na wyższych poziomach zaawansowania. Zainteresowani mogą wziąć udział w sparingach oraz turniejach.

Lokalizacja kortów do padla w Łodzi

Padel w Polsce rozwija się coraz bardziej dynamicznie, dlatego również w łódzkim korty do padla cieszą się dużym zainteresowaniem. Obiekt, który obecnie funkcjonuje na terenie miasta znajduje się w dogodnej dla mieszkańców lokalizacji:

  • ul. Pomorska 431
  • 92-735 Łódź

Do tego miejsca wygodnie dojedziesz zarówno samochodem – do dyspozycji odwiedzających jest parking, a także możesz skorzystać ze środków komunikacji zbiorowej, w tym autobusów i pociągów.

Na uwagę zasługuje zielone, estetyczne otoczenie obiektu, pozwalające zrelaksować się po całym dniu pracy czy nauki.

Ile kosztuje padel w Łodzi?

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem kortów do padla w Łodzi, znajdującym się na stronie obiektu. Wynajem całorocznego kortu krytego z ogrzewanego i oświetlanego to koszt 120 zł za godzinę. Sprawdź też ceny treningów grupowych oraz indywidualnych.

Rezerwacja kortów do padla w łódzkim

Interesuje Cię gra w padel? W Łodzi możesz zarezerwować kort dla siebie i swoich przyjaciół. Jak zarezerwować korty do padla w Łodzi? Możesz wysłać wiadomość za pośrednictwem formularza rezerwacyjnego online lub zadzwonić na podane numery telefonów:

  • 501 394 733
  • 609 815 531

Pomorska Tenis Park jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 22 oraz w soboty i niedziele od 9 do 18.

Zagraj w padel – Łódź zaprasza

Miłośników gry w padel oraz osoby, które dopiero chcą spróbować swoich sił  w tej dyscyplinie sportowej, zapraszamy do rezerwacji kortów do padla. W łódzkim jest to zdecydowanie najlepsze miejsce na spotkania towarzyskie, ale też imprezy.

Sport padel daje Ci wiele możliwości – poprawienia kondycji, pracy nad formą i sylwetką, budowania wydolności organizmu. Jest także modny oraz oryginalny, więc stanowi nie lada gratkę dla osób, które lubią próbować nowości.