Podsumowanie Finałowej Gali Miss Nastolatek i Miss Województwa Łódzkiego

W minioną sobotę, dokładnie 3 czerwca, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – finałowa gala Miss Nastolatek oraz Miss Województwa Łódzkiego. To właśnie podczas tej gali wyłoniono uczestniczkę, która będzie reprezentować województwo łódzkie podczas ogólnopolskiego konkursu Miss.

Sobotni wieczór w Campoverde, znajdującym się przy ulicy Garabińskiej 43 w Łodzi, został zdominowany przez blask pięknych kobiet walczących o prestiżowe tytuły. Wydarzenie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 18, gdy na scenie pojawiło się łącznie 42 zawodniczki. Wśród nich było 27 finalistek dążących do zdobycia korony Miss Województwa Łódzkiego oraz 15 kandydatek marzących o zwycięstwie w konkursie Miss Nastolatek Województwa Łódzkiego 2023.

Niezwykle emocjonująca gala obfitowała w różnorodne prezentacje uczestniczek, które miały za zadanie przekonać jurorów do swojej osoby. Nie zabrakło również momentów wzruszeń oraz radości. Podczas gali przyznano zarówno główne tytuły, jak i wiele komplementarnych wyróżnień dla uczestniczek konkursu, które wyróżniły się na tle innych kandydatek.