Ogólnopolski Zlot Motocyklowy w Konopnicy: Husaria zaprasza

Klub Motocyklowy o nazwie „Husaria”, znany z inicjowania i koordynowania Ogólnopolskiego Zlotu Motocyklowego w Konopnicy, właśnie podał do publicznej wiadomości, że zbliżająca się edycja tego dorocznego wydarzenia została zaplanowana na dni 21-23 lipca.

Prezes klubu, Roman Płuciennik, gorąco zaprasza wszystkich zainteresowanych, zapewniając, że będą mogli liczyć na wiele atrakcji. Jego słowa sugerują, że organizatorzy po raz kolejny zrobią wszystko, co tylko możliwe, by uczynić to spotkanie niezapomnianą okazją pełną emocji i świetnej zabawy dla wszystkich uczestników.

Zgodnie z tradycją utrwaloną przez wcześniejsze edycje, zlot odbędzie się na terenach położonych przy rzece Warcie. Planowane są różnego rodzaju rozrywki, w tym koncerty muzyczne i niespodzianka sceniczna. Uczestnicy będą mieli także możliwość uczestnictwa w ognisku oraz różnorodnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Nie zabraknie również stoisk z pamiątkami dla miłośników dwukołowych pojazdów.

Ważnym punktem programu będzie jak co roku parada motocyklowa z Konopnicy do Wielunia. Tradycyjnie odbywa się ona w sobotę rano i jest prowadzona pod eskortą funkcjonariuszy policji. Ta część zlotu jest szczególnie ceniona przez uczestników i przyciąga liczne grono obserwatorów.