Nowy sezon artystyczny w Teatrze Stefana Jaracza – rozmowa z dyrektorem

Rozpoczęcie jubileuszowego, 135. sezonu artystycznego w łódzkim Teatrze im. S. Jaracza, planowane na sobotę 23 września, to wydarzenie, które zapowiada wiele fascynujących premier. Michał Chorosiński, dyrektor tej prestiżowej instytucji, zdradza nieco tajemnic dotyczących nadchodzących wydarzeń.

Dyrektor Chorosiński mówi o ambitnych planach dla teatru, który ma za cel prezentować publiczności aż dwanaście nowych produkcji w tym sezonie. Podkreśla, że zaprosił do współpracy twórców, którzy zobowiązali się do podejmowania tematów istotnych i aktualnych dla społeczeństwa.

W nadchodzącym sezonie widzowie mogą spodziewać się zarówno intensywnych monodramów, jak i sztuk obsadzonych wieloma aktorami. Będzie również okazja do zobaczenia spektakli stworzonych przez aktorów Teatru im. S. Jaracza jako część inicjatywy ProScenium, która promuje twórczość sceny.

Dyrektor Chorosiński rozpoczął swoją pięcioletnią kadencję 1 września, z wielkim entuzjazmem do wykorzystania teatru jako platformy do prowadzenia ważnych rozmów społecznych i prezentacji wysokiej klasy spektakli dla widzów.