Letnia gorączka w klubie Bajka i zapowiedź kolejnych imprez

W klubie Bajka, zlokalizowanym na ul. Piotrkowskiej, odbyła się niezapomniana noc pełna emocji. Ta szczególnie upalna noc była tłem dla fantastycznego szaleństwa na parkiecie, gdzie eleganckie damy i świetnie wyglądający mężczyźni bawili się do pierwszych promieni porannego światła.

Jednak sielska atmosfera tej nocy to dopiero początek. Klub Bajka ma na swoim kalendarzu wiele ciekawych wydarzeń na nadchodzące lato 2023. Już najbliższa sobota przyniesie imprezę pod tytułem „Lato mija, a ja niczyja”, która jest dedykowana dla singli. Dla kobiet przygotowano specjalną ofertę – do północy będą mogły degustować darmowe drinki.

Niedługo potem, 11 sierpnia, w klubie odbędzie się impreza „Wakacyjny lot”. Tego dnia panie do północy będą miały możliwość skorzystania z bezpłatnego wstępu do klubu. Tymczasem 12 sierpnia, czyli już dzień później, szykuje się kolejne wydarzenie – „Wakacyjny podryw”. W tym dniu osoby samotne będą miały możliwość oznaczenia się specjalnymi opaskami. Co ciekawe, wstęp na tę imprezę kosztować będzie jednolitą kwotę 25 zł dla wszystkich uczestników.