Europejskie Forum Gospodarcze 2023 w Łodzi: debaty, warsztaty i wykłady dla różnych sektorów gospodarki

W dniach od 12 do 14 czerwca odbędzie się XVI Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2023. Impreza zostanie zorganizowana w hotelu Vienna House by Wyndham Andel’s Łódź. Forum to wyjątkowa okazja do wymiany myśli i doświadczeń między przedstawicielami różnych branż i sektorów gospodarki.

W trakcie trwania wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość uczestniczyć w dziesiątkach paneli dyskusyjnych, warsztatów, prelekcji oraz sesjach plenarnych. Szeroki wachlarz tematów sprawia, że zaproszeni goście – eksperci, członkowie rządu, samorządowcy, przedsiębiorcy oraz delegaci z innych krajów – reprezentują wiele dziedzin życia gospodarczego i społecznego.

Marszałek województwa łódzkiego, Grzegorz Schreiber, informuje, że na forum zostali zaproszeni przedstawiciele biznesu, nauki, instytucji publicznych oraz eksperci z wielu sektorów gospodarki. Wśród uczestników będzie można spotkać reprezentantów Europejskiego Komitetu Regionów oraz gości z regionów partnerskich Ukrainy. Dodatkowym atutem tegorocznej edycji jest to, że współgra ona z ogólnopolskim Dniem Przedsiębiorcy, co jeszcze bardziej podnosi jej rangę.

Sesja inauguracyjna, która odbędzie się 12 czerwca, zgromadzi na swoim otwarciu takie osobistości jak Jacek Sasin, wicepremier i minister gospodarki, Waldemar Buda, minister rozwoju i technologii, Anna Moskwa, minister klimatu oraz Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego. Wydarzenie będzie niewątpliwie znakomitą okazją do dyskusji o kierunkach rozwoju różnych sektorów gospodarki oraz budowania relacji międzybranżowych.