Drugi Łódzki Festiwal Mleka: Impreza, która przyciągnęła rzesze entuzjastów

Dzień pełen ekscytacji i radości – tak można opisać drugą edycję Łódzkiego Festiwalu Mleka, który odbył się w Sieradzu. To wydarzenie, które miało miejsce w niedzielę, przyciągnęło mnóstwo zwiedzających z całego regionu, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Festiwal oferował nie tylko prezentacje nowoczesnej technologii rolniczej i zabytkowych maszyn rolniczych, ale także specjały kulinarny przygotowane przez ponad 40 Kół Gospodyń Wiejskich. Te lokalne stowarzyszenia kobiet miały okazję zaprezentować swoje umiejętności kulinarne oraz promować tradycyjną kuchnię regionalną.

Ale to na scenie festiwalowej rozegrała się prawdziwa magia. Zarówno młodzież, jak i dorośli bawili się do późnych godzin nocnych przy dźwiękach zespołu disco polo After Party. Tymczasem młodsza publiczność z zapartym tchem słuchała występu Roksany Węgiel, tegorocznej maturzystki i ulubienicy młodzieży. Nie zabrakło również elementów folklorystycznych – koncert grupy Zakopower przeniósł zgromadzonych w atmosferę górskich potańcówek.