Dariusz Machałowski z Ozorkowa: Najmłodszy uczestnik "Rolnika szuka żony" otrzymuje mnóstwo listów od fanek

W niedzielę, 17 września na głównym kanale Telewizji Polskiej – TVP 1, miała miejsce premiera pierwszego odcinka dziesiątej już edycji popularnego programu „Rolnik szuka żony”. Wśród uczestników tej serii znalazł się Dariusz Machałowski, 27-latek pochodzący z Ozorkowa znajdującego się w województwie łódzkim. Jako najmłodszy kandydat biorący udział w tegorocznym sezonie, szybko zdobył serca widzów i został dosłownie „zasypany” listami od wielbicielek tego telewizyjnego show.

Dariusz Machałowski podczas rozmowy z Martą Manowską, prowadzącą program, podkreślił, że nie zależy mu jedynie na fizycznym wyglądzie potencjalnej partnerki. Ważna jest dla niego również treść listów, które otrzymuje. Pragnie dowiedzieć się, jakie wartości i emocje chciały przekazać mu jego fanki. To wszystko wyszło na jaw podczas pilotażowego odcinka programu, kiedy to Marta Manowska przedstawiła Dariuszowi całą masę listów skierowanych do niego.

Reakcja Dariusza Machałowskiego na otrzymane listy była bardzo emocjonalna. Tego, jako najmłodszego uczestnika dziesiątego sezonu „Rolnika szuka żony”, widzowie obdarzyli wielką sympatią, co przełożyło się na ilość otrzymanych listów. Widać było, że już od pierwszych chwil programu zdobył serca swoich fanek.