6-letnie dziecko potrącone przez hulajnogę elektryczną. Policja poszukuje świadków

 

23 maja w godzinach porannych doszło do potrącenia 6-letniego chłopca przez mężczyznę kierującego hulajnogą elektryczną. Te potencjalnie niebezpieczne zdarzenia miało miejsce na ulicy Piotrowskiej. Z niewyjaśnionych na ten moment przyczyn kierujący hulajnogą elektryczną, 30-letni łodzianin potrącił stojącego na chodniku 6-letniego chłopca.

Chłopiec z urazem głowy trafił do szpitala.

W wyniku potrącenia przez hulajnogę elektryczną 6-letni chłopiec upadł na chodnik i doznał poważnego urazu głowy. Dziecko obecnie znajduje się w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący hulajnogą elektryczną, 30 – letni mężczyzna był trzeźwy, nie znajdował się również wpływem żadnych środków odurzających. Przyczyny całego zdarzenia nie są na ten moment znane.

Policja szuka świadków.

Łódzcy policjanci apelują do osób, które były świadkami całego zdarzenia, by te zgłosiły z informacjami do mundurowych. W miejscu potrącenia 6-letniego chłopca nie ma żadnego monitoringu, toteż dokładne określenie przyczyn całego zdarzenia nie jest na ten moment możliwe. Policjanci jednocześnie przypominają, by osoby, które poruszają się hulajnogami elektrycznymi, zachowywali szczególną ostrożność, zwłaszcza podczas jazdy chodnikiem.