Załamanie na drodze: kobieta w fiesta szaleje na osiedlu Wilcza/Gołębia

Tajemnicze zdarzenie, które doprowadziło do uszkodzenia pięciu samochodów, miało miejsce na osiedlu Wilcza/Gołębia. Kobieta niewiadomej przyczyny straciła kontrolę nad ford fiesta, prowadząc do serii kolizji. Scena chaosu rozegrała się kilka minut po godzinie 16.

Niewielkie, spokojne osiedle stało się nagle areną niekontrolowanej jazdy kobiety. Wyruszając z parkingu przy ul. Gołębiej, kierująca fiestą z impetem uderzyła w dwa stojące auta na pierwszym krótkim odcinku drogi. Następnie, kontynuując swój niebezpieczny rajd, wjechała w trzy kolejne samochody. Prawie doszło do potrącenia mężczyzny, który stał na poboczu. Po tych incydentach, samochód wspiął się na małe wzniesienie, gdzie ostatecznie zatrzymał się.

Świadkowie tego zdarzenia natychmiast podbiegli do uszkodzonego forda. Otworzyli drzwi i skonfiskowali kluczyki ze stacyjki, próbując zapobiec dalszym problemom.

– Ta kobieta jest nietrzeźwa, wezwijcie policję! – padło spośród tłumu.

Kiedy kierująca wysiadła z auta, jej zachowanie rzeczywiście sugerowało utratę równowagi. Na miejsce przybyły służby policyjne relatywnie szybko. Funkcjonariusze przeprowadzili dochodzenie na miejscu zdarzenia – odpytali świadków, sprawdzili dokumenty i trzeźwość kierującej.