Wielkie osobowości na Festiwalu See Bloggers 2023 w Łodzi

Tegoroczny Festiwal See Bloggers, który odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2023 r. w przestrzeni EC1 w Łodzi, już teraz zapowiada się jako wyjątkowe wydarzenie pełne znanych postaci ze świata show-biznesu, marketingu i biznesu. Twórcy festiwalu przedstawili listę prelegentów, którzy będą uczestniczyć w tym najważniejszym wydarzeniu dla polskich twórców internetowych.

Wśród zaproszonych gości znajdują się takie gwiazdy jak Magda Gessler, Jurek Owsiak, Martyna Wojciechowska, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Joanna Przetakiewicz. Do udziału zobowiązani są również Cezary Pazura, Dorota Szelągowska, Joanna Jędrzejczyk, Michał Piróg oraz Karolina Pisarek. Na festiwalu pojawią się też Tomasz Kammel, Anna Zając, Michał Koterski i Maria Jeleniewska. To jedynie część znakomitych prelegentów, którzy wezmą udział w Festiwalu See Bloggers 2023.

Wydarzenie to ma miejsce już za kilka dni i przyciągnie uwagę nie tylko fanów poszczególnych osobistości, ale także profesjonalistów z dziedziny marketingu i biznesu. Organizatorzy festiwalu przygotowali bogatą agendę, która pozwoli uczestnikom na rozwijanie swojej wiedzy i umiejętności w zakresie twórczości internetowej, dzięki warsztatom, wykładom oraz panelom dyskusyjnym.

Festiwal See Bloggers to doskonała okazja do poznania najbardziej inspirujących postaci polskiego show-biznesu i branży marketingowej. Wielonarodowy charakter wydarzenia sprawia, że będzie to również idealne miejsce do nawiązania nowych kontaktów zawodowych i międzynarodowej współpracy w obszarze twórczości internetowej.