Spotkanie z Czesterem – rannym, ale wciąż pełnym życia kotem ze Schroniska dla Zwierząt

Przedstawiamy Ci historię Czestera, który jest już dziesięć lat na tym świecie. W ciągu ostatnich kilku miesięcy doświadczył trudów bytowania w schronisku. Teraz jednak pragnie zapoczątkować nowy rozdział swojego życia – być może właśnie u boku Twojej rodziny?

Nasz bohater, dziesięcioletni kot o imieniu Czester, zamieszkał w Schronisku dla Zwierząt w maju tego roku. Został odnaleziony na ulicy Konstytucyjnej. Jego uroku dodają mu wyjątkowe rude futro i bursztynowo-zielone tęczówki. Cechuje go spokojny charakter, jednak mimo swojego wieku, nie brakuje mu ciekawości świata, co zdradza w nim odkrywca. Jest to kot nieprzychylny zmianom i nie tolerujący nacisku. Długie dziesięć lat życia zaowocowało smutkiem widocznym w jego oczach, czerwonawym kolorem nosa i lekko otwartym pyszczkiem.

Cecha, która najbardziej wyróżnia Czestera to jego potrzeba spokoju i zrozumienia. Czeka na kogoś, kto okaże mu wyrozumiałość i da mu poczucie bezpieczeństwa. Pragnie znaleźć dom, gdzie będzie mógł otaczać się miłością i ciepłem. Czy jesteś gotów otworzyć swoje serce dla tego niezwykłego kota?