Rozpoczęcie kolejnej edycji Małej Ligi Rugby Tag z udziałem sześciu szkół podstawowych

Sześć szkół podstawowych zgłosiło swoje drużyny do rywalizacji w ramach nowego sezonu Małej Ligi Rugby Tag. Konkurs jest podzielony na dwie grupy wiekowe, dając możliwość uczestnictwa uczniom z różnych klas. W pierwszej grupie wiekowej rywalizują uczniowie z klas V i VI, natomiast starsi uczniowie z klas VII i VIII konkurują w drugiej grupie. Rozstrzygnięcie, które drużyny okazują się zwycięzcami, nastąpi 28 listopada.

Zawody w rugby są organizowane przez łódzki klub rugby, Venol Atomówki. Uczestnictwo w nich zadeklarowały drużyny reprezentujące następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 45, Szkoła Podstawowa nr 51, Szkoła Podstawowa nr 141, Szkoła Podstawowa nr 35, Szkoła Podstawowa nr 54 oraz Salezjańska Szkoła Podstawowa. W młodszej kategorii wiekowej rywalizuje siedem drużyn, podczas gdy w rozgrywkach dla starszych uczniów bierze udział cztery zespoły.

Wszystkie drużyny składają się z chłopców i dziewcząt, a rywalizacja rozgrywana jest w hali sportowej Klubu Sportowego Spółdzielca przy ul. Północnej 36. Pierwsze mecze odbyły się we wtorek, 24 października, a planowany finał zaplanowano na 28 listopada.