Powiększa się sieć Primark w Polsce – nowy sklep otwarty w Łódzkiej Manufakturze

19 września, we wtorek, miłośnicy marki Primark będą mogli cieszyć się z otwarcia nowego sklepu, który zlokalizowany jest przy Rynku Włókniarek Łódzkich, w kompleksie Manufaktury. Jest to pierwszy sklep tej sieci, który mieści się poza typową galerią handlową i do którego wejście jest możliwe bezpośrednio z ulicy. Już dzień przed oficjalnym otwarciem, w poniedziałek 18 września, sporo osób z ciekawością obserwowało witrynę sklepu. Pierwszych klientów sklep będzie przyjmować od godziny 10. we wtorek.

Jak podkreśla Izabela Wójtowicz z biura prasowego Primark, otwarcie nowego sklepu to duże wydarzenie zarówno dla klientów jak i dla pracowników sieci. Na ten dzień przygotowano mnóstwo atrakcji i spodziewany jest duży napływ zainteresowanych.

Nowy lokal w Łodzi, jak mówi Maciej Podwojski, Head of Sales, CEE w Primarku, to najnowszy sklep Primark w Polsce. Klienci będą mieli do dyspozycji aż 3 300 mkw. powierzchni, na której znajdować się będzie zrównoważona moda w atrakcyjnych cenach. Primark jest siecią handlową o międzynarodowym zasięgu, działającą od 1969 roku. Oferta sklepu skierowana jest do szerokiego grona klientów – zapewniają szeroki wybór mody dla kobiet, mężczyzn i dzieci, artykułów gospodarstwa domowego oraz prezentów. Wszystko to w korzystnych cenach, dostosowanych dla jak najszerszej rzeszy klientów. Sklep Primark to miejsce, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.