Parady Kundelków w Łodzi: Wielka Akcja Promująca Adopcję Zwierząt

Łódzkie Schronisko dla Zwierząt we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi pragną państwa serdecznie zaprosić na wyjątkowe wydarzenie – Paradę Kundelków. Ta niezwykła parada, pełna psiego szczekania i merdania ogonów, odbędzie się w Śródmieściu Łodzi 17 marca 2024 roku.

Planowany czas rozpoczęcia Parady Kundelków to godzina 11:00 na Placu Wolności. Stąd kundelek po kundelku, przy akompaniamencie swoich właścicieli, uda się ulicą Piotrkowską aż do Pasażu Schillera. Tam czekać będzie Czipobus Safe Animal – specjalistyczny pojazd, gdzie każdy właściciel będzie miał możliwość bezpłatnego czipowania oraz rejestracji swojego pupila w bazie danych.

Akcja nosi nazwę „Adoptuj sŁODZIAKA” i stanowi próbę promocji odpowiedzialnej adopcji zwierząt opiekujących się w łódzkim Schronisku dla Zwierząt. W imprezie biorą udział nie tylko zwykli mieszkańcy miasta, ale również lokalne autorytety, władze miasta, znani politycy i celebryci, a także Animal Patrol. Niemniej jednak, najważniejsi będą ci, dla których ta parada jest organizowana – psy!

W paradzie będą brały udział wolontariusze, którzy będą spacerować z psami ze Schroniska. Gorąco zapraszamy wszystkie osoby, które adoptowały psiaki, jak również wszystkich łodzian, którzy chcieliby wziąć udział w tej wydarzeniu ze swoimi czworonogami. Pamiętajmy jednak, że psy powinny być prowadzone na smyczy, a ta forma rozrywki może nie być odpowiednia dla psów lękliwych czy skłonnych do agresji.

Mamy nadzieję, że takie wydarzenia jak nasza Parada Kundelków, pomogą zwrócić uwagę na problem bezdomnych zwierząt i zachęcą do adopcji tych niewielkich mieszkańców Schroniska dla Zwierząt w Łodzi. Dołącz do nas i pomóż nam znaleźć dla nich kochające domy! Zapraszamy serdecznie!