Odkryj niewiarygodne okazje na aukcjach komorniczych w Serwisie Internetowym Krajowej Rady Komorniczej

Zaskakująco przystępne ceny na różne przedmioty można odkryć w Serwisie Internetowym Krajowej Rady Komorniczej, gdzie przyciągające uwagę są niewątpliwie samochody osobowe. Niektóre z nich można nabyć za symboliczną kwotę 500 zł, co jest prawdziwym ewenementem. Zwróćcie uwagę na najświeższe propozycje licytacji komorniczych, które zostały zaplanowane na lipiec i sierpień 2023 roku. Auta oferowane przez komorników można nabyć za część ich rzeczywistej wartości.

Licytacje komornicze i skarbowe samochodów, które zostały skonfiskowane od poprzednich właścicieli z powodu ich zaległości finansowych, mają miejsce każdego dnia. Możliwość zakupu takich pojazdów za trzy czwarte, a niekiedy nawet za połowę ich wartości rynkowej, to prawdziwa gratka dla potencjalnych nabywców. Uzyskane w ten sposób środki finansowe są następnie przeznaczane na pokrycie długów pierwotnych posiadaczy aut.

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najświeższych ofert z Łodzi, województwa łódzkiego oraz z innych regionów Polski. Szczegółowo prezentujemy modele samochodów oraz ceny, w jakich można je nabyć. Ceny te prezentują się naprawdę atrakcyjnie – wahają się bowiem od zaledwie 500 zł do niemalże 150 tys. zł.