Nowy sponsor Widzew Łódź

Klub sportowy Widzew Łódź ma nowego sponsora. Jest nim polsko-holenderska spółka budowlana CoBouw. Jak się okazuje nowy sponsor jest kluczowym i jednym z największych sponsorów klubu. Co wiemy więcej w tym temacie?

Nowy sponsor dla klubu

Logo nowego sponsora będzie eksponowane na spodenkach meczowych piłkarzy pierwszego zespołu. Nie zabraknie też logo na bandach LED podczas spotkań domowych Widzewa Łódź w PKO BP Ekstraklasie, a także w mediach społecznościowych Klubu. Jak podkreśla Michał Rydz jest dumny z tego, że udało się uzyskać nowego sponsora.
Co więcej firma ta ma podobną kulturę i wartości, jak Widzew. Również prezes klubu jest zadowolony z pozyskania nowego sponsora. Dodaje on, że dziękuje za zaufanie, jakim firma Cobouw obdarzyła cały zespołu. Jednocześnie zaznacza, że środki pozyskane od nowego partnera pomogą budować stabilne fundamenty Klubu na kolejne lata.

Więcej informacji o firmie CoBouw

CoBouw to firma rodzinna, która od 20 lat pracuje w systemie „zaprojektuj i zbuduj”. W ten sposób łączą polskie wartości i holenderska nowoczesność. Firma słynie z budowy hal produkcyjnych, magazynowych i logistycznych, a także budynków biurowych na terenie całej Polski. Do tej pory powstało ich blisko 300 na terenie całej Polski o łącznej powierzchni ponad 2.000.000 m2. Jak dodaje Jos Amsing, prezes CoBouw, miał on przyjmrznośc uczestniczyć w jednym meczu Widzewa. Spodobała mu się atmosfera, pełny stadion, ogromne emocje, zaangażowanie 18 tysięcy kibiców. To co docenił, to fakt, że kibice mocno identyfikują się z zespołem. Po spotkaniach z zarządem stwierdził on, że władza klubu jest mu bardzo oddana. Ludzie stoją murem za klubem i właśnie takie podejście najbardziej docenił Jos Amsing. Na koniec dodał również, że marzy mu się mecz przeciwko Ajaxowi Amsterdam w Lidze Mistrzów.