Największy plac zabaw w Łodzi

Nie masz pomysłu jak spędzić dzień z dzieckiem? Zastanawiasz się, jakie miejsce zapewni najwięcej zabawy i porządnie wymęczy pociechę? Koniecznie odwiedź Park na Zdrowiu, który dysponuje największym placem zabaw Łodzi. Zabierając dziecko w to miejsce, masz pewność, że wróci szczęśliwe i porządnie wybawione.
 

Atrakcje Parku na Zdrowiu

 
Ten wielki obiekt oferuje całą moc atrakcji. Zdecydowanie oferuje on największy i najbardziej rozbudowany plac zabaw w Łodzi. Dziecko na tym placu poczuje się niczym w raju. Na pewno będzie chciało tu spędzić jak najwięcej czasu i często do niego wracać.
 
W tej strefie znajdziemy przeróżne budowle połączone mostami oraz wiele ścian do wspinaczki. Intrygujące sa również tunele oraz jedyna w swoim rodzaju zjeżdżalnia linowa. To tylko kilka ze zgromadzonych tu urządzeń. Zapewniamy, że nie będziesz zawiedziony wizytą na tym placu.
 

Zoo w Parku

 
Jeżeli dziecku znudzą już się harce na placu, możecie śmiało udać się do znajdującego się w parku na Zdrowiu ZOO. Można tam zobaczyć wiele gatunków zwierząt oraz trafić na porę karmienia.
 
Warto się wybrać tutaj z przewodnikiem lub zostać nim samemu. Taki spacer to idealna okazja do zapoznania dziecka z różnorodnością gatunków żyjących na Ziemi i pokazanie mu otaczającej przyrody.
 

Tereny zielone Parku

 
Jak każdy park i ten oferuje mnóstwo terenów zielonych. Znajdują się tutaj liczne alejki i uliczki, po których można spacerować lub jeździć na rowerze bądź rolkach. Na terenie znajdują się także zbiorniki wodne, które są domem dla wielu gatunków ptaków.
 
Można tu pokarmić kaczki oraz łabędzie lub po prostu spędzić czas na świeżym powietrzu. To również idealne miejsce na piknik. W takich warunkach jedzenie smakuje wyjątkowo, zwłaszcza kiedy jest się wyczerpanym po wizycie na placu zabaw lub ZOO.
 
Park jest miejscem, które można odkrywać całymi dniami i się nim nie znudzić. Koniecznie wpadnij tutaj ze swoim dzieckiem lub drugą połówką.