Nadchodzą istotne modyfikacje w harmonogramie lotów z Łodzi – nowy letni rozkład 2024

Ostatnie dni marca 2024 przyniosą nowy letni plan połączeń z łódzkiego portu lotniczego. Jednym z głównych następstw będzie zmiana terminów i godzin przelotów. To świetny moment do zaplanowania następnego lotniczego wyjazdu.

Plan lotów dostosowywany jest do zmiany pór roku, co ma miejsce dwukrotnie w ciągu roku. Następna okazja, kiedy czas zimowy zmieni się na letni, nastąpi 31 marca, czyli w Niedzielę Wielkanocną. To właśnie w tym dniu samoloty rozpoczną operacje według nowego letniego harmonogramu.

Znaczne modyfikacje obejmą połączenia do Mediolanu Bergamo – liczba lotów wzrośnie z dwóch do trzech tygodniowo, jednocześnie będziemy rzadziej latać do Alicante.

ALICANTE
Jeżeli chodzi o połączenie do Alicante, pasażerowie będą mieli możliwość odlatywania z Łodzi w sobotę o 9:40. Mogą cieszyć się zwiedzaniem urokliwego wybrzeża Costa Blanca przez cały weekend oraz poniedziałek, z powrotem lądując na łódzkim lotnisku we wtorek o 9:10.

MALAGA
W Maladze można będzie zorganizować przedłużony weekend. Loty dla turystów planowane są na piątkowe poranki z powrotem do Łodzi w poniedziałek po południu.

Poranne loty czwartkowe z Łodzi do Brukseli Charleroi umożliwią pasażerom przesiadki na tym lotnisku i dalsze podróże m.in. do Barcelony, Bari, Edynburga, Lizbony czy Rzymu.