Metamorfoza wnętrz hotelu Iness i prezentacja fascynującego muralu

6 września doszło do wyjątkowego wydarzenia – prezentacji przemiany pokojów w hotelu Iness oraz odsłonięcia niezwykłego muralu. Przemiana głównej ściany hotelu Iness w arcydzieło sztuki jest niewątpliwie elementem, który zdobywa uznanie i podkreśla unikalny charakter tej przestrzeni.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom, którzy postanowili dołączyć do nich podczas tego niezapomnianego eventu. Uroczystość była napełniona niezwykłą atmosferą, fascynującymi rozmowami, smacznymi potrawami, wyjątkowym show artystycznym oraz oryginalną muzyką na żywo, której dostarczył zespół BOTANIC PROJECT.

Paweł Augustyniak, specjalista od fotografii, zdobył uznanie za kreatywność, inspirację i poświęcenie dla projektu od pierwszych chwil. Podobne słowa uznania należały się Tomaszowi Koralewskiemu, prezesowi Łódzkiej Organizacji Turystycznej Łódź Turystyczna, za współpracę i wsparcie w promocji.

Damian Sztendel z produkcji „Laik Knows” wraz z niesamowitym tancerzem breakdance o pseudonimie Bboy Kuzya, zaprezentowali porywający pokaz tańca ulicznego. Pan Ryszard Bonisławski, były senator RP i prezes Towarzystwa Przyjaciół Łodzi, zafascynował wszystkich swoimi opowieściami o historycznej Łodzi.