Katastrofalne zderzenie samochodów w Łodzi: Porsche zniszczyło przystanek autobusowy

W nieszczęśliwym incydencie, który miał miejsce 15 marca (środa), doszło do kolizji dwóch pojazdów. W wyniku tego zdarzenia, jeden z samochodów – marki Porsche, kompletnie zniszczył przystanek autobusowy. Wypadek nastąpił na łódzkiej ulicy Spornej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Bracką.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 10:34, kiedy doszło do kolizji pomiędzy dwoma samochodami – Porsche i Skodą Octavią. Kobieta kierująca Skodą Octavią jechała ulicą Sporną i próbowała skręcić w lewo w ulicę Bracką. W tym samym czasie Porsche poruszało się ulicą Sporną od strony ulicy Wojska Polskiego w kierunku ulicy Inflanckiej. W centralnej części skrzyżowania doszło do zderzenia obu pojazdów.

Po uderzeniu, Porsche wpadło na znajdujący się w pobliżu przystanek autobusowy i całkowicie go zniszczyło. Na skutek tej kolizji dwóch mężczyzn podróżujących autem marki Porsche odniosło obrażenia i zostało przewiezionych do szpitala. Na miejscu zdarzenia udzielono im natychmiastowej pierwszej pomocy.

Policja przeprowadza obecnie czynności mające na celu wyjaśnić okoliczności tego wypadku, by ustalić dokładny przebieg zdarzeń oraz przyczyny tak groźnej kolizji.