Filmowe Spotkania w Porcie Łódź

W nadchodzącą sobotę, dokładnie o godzinie 12:00, w Porcie Łódź rozpocznie się filmowy maraton z okazji Halloween, którego gwiazdami będą postacie z popularnego filmu „Scooby-Doo”. Główne role odgrywają tam sympatyczny detektywistyczny pies Scooby-Doo oraz jego przyjaciele: Kudłaty, Fred, Velma i Daphne. Spotkanie z tymi niezwykłymi bohaterami odbędzie się w sali Chocianowice, usytuowanej na korytarzu między sklepem Yes a piekarnią z Pieca Rodem. Tym razem nasza ulubiona ekipa będzie musiała stawić czoła jednemu z największych wyzwań – próbie uwolnienia ducha psa Cerbera ze świata duchów. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego rozwiązywania tej tajemniczej zagadki.

Kontynuując straszną seansową rozrywkę, o godz. 15:00, również w sali Chocianowice, zaplanowano pokaz klasyka gatunku – czarnej komedii „Rodzina Adamsów” w reżyserii Barry’ego Sonnenfelda. W mrocznym domostwie Mortici, Gomeza, Wednesday i Pugsleya pojawia się dawno zaginiony członek rodziny – tajemniczy wujek Fester. Emocje podczas seansu gwarantowane!

Zwieńczeniem filmowego Halloween będzie seans horroru „Lśnienie” w reżyserii Stanleya Kubricka, który rozpocznie się o godzinie 18:00. Film opowiada historię tajemniczych wydarzeń, które mają miejsce w odizolowanym od reszty świata hotelu Overlook. Ta propozycja skierowana jest do widzów o mocnych nerwach i gustujących w wysokiej jakości kinie.

Organizatorem filmowych spotkań z okazji Halloween w Porcie Łódź jest doświadczony zespół TME Polówki z Łodzi. Wszystkie filmy można obejrzeć za darmo, bez konieczności posiadania biletów, jednak ilość miejsc na każdą projekcję jest ograniczona.