Teatr Muzyczny w Łodzi celebruje miłość z wyjątkowymi spektaklami i koncertem w lutym

Z okazji zbliżających się Walentynek, łódzki Teatr Muzyczny przygotował dla swojej publiczności prawdziwą ucztę dla serca i duszy. W repertuarze na luty znalazły się muzyczne adaptacje najsłynniejszych kinowych historii miłosnych – „Złap mnie, jeśli potrafisz” oraz „Pretty Woman”, które będą grały przez cały miesiąc. Na dodatek, walentynkowy wieczór urozmaici koncert, podczas którego usłyszymy najbardziej wzruszające utwory Marka Grechuty zaśpiewane przez Martę Burdynowicz i Marcina Januszkiewicza.

Grażyna Posmykiewicz, dyrektor Teatru Muzycznego w Łodzi, z entuzjazmem zapowiada lutowy repertuar. Wyraża nadzieję, że atmosfera pełna miłości jaka zapanuje na teatralnej scenie pozwoli widzom celebrować romantyczny nastrój przez cały miesiąc walentynkowego szaleństwa.

Dla wszystkich fanów wielkich uczuć Teatr Muzyczny proponuje odwiedzenie spektaklu „Pretty Woman”. To muzyczna wersja legendarnego filmu z lat 90., w którym główne role grali Julia Roberts i Richard Gere. Historia dwóch bratnich dusz, które pomimo przeciwności losu potrafią odnaleźć drogę do siebie i do własnej tożsamości, teraz wzbogacona o piosenki Bryana Adamsa i Jima Vallance’a. Widowisko zapewnia ponowne przeżycie tej niezapomnianej opowieści w teatralnej scenerii.