Park Miliona Świateł wraca do Łodzi z nowymi instalacjami i wyższymi cenami biletów

Łódź powita ponownie Park Miliona Świateł. Począwszy od 13 października, zwiedzający będą mieli okazję podziwiać świeżo zainstalowane iluminacje w parku Źródliska. Oprócz fantastycznych iluminacji i pokazów świetlnych, zwiedzający mogą również oczekiwać na temat baśń, z Królową Śniegu jako motywem przewodnim. Niestety, z tym udogodnieniem wiąże się również wzrost cen biletów. Dla tych, którzy pragną oszczędzić, zaleca się szybkie działanie.

W piątek 13 października, Park Miliona Świateł znowu ożyje w parku Źródliska w Łodzi. W tym roku goście będą zachwycać się całkowicie nowymi instalacjami świetlnymi. Głównym motywem będzie bajkowy świat Królowej Śniegu. Nie tylko efektowne iluminacje i pokazy świetlne czekają na odwiedzających, ale także spotkanie z Królową Śniegu, wielkim reniferem i innymi postaciami z jej czarującego lasu.

Od 29 września można podziwiać zapowiedź nadchodzących atrakcji na rynku Manufaktury. Co godzinę – od 18:00 do 22:00 – na rynku Manufaktury organizowany jest spektakl świetlno-muzyczny. Pokazy są dostępne codziennie i są całkowicie bezpłatne.