Pako Lorente: Klasyczna Garderoba dla Mężczyzn

Pako Lorente – jesteśmy polską wytwórnią, od lat kreującą luksusową odzież męską stworzoną z najwyższej jakości tekstyliów, która spełni wymagania wymagających nabywców. W naszej ofercie znajdują się ubrania, które pozwalają na zestawienie ich w pełną stylizację – na każdą okazję. Ubrania naszych projektantów opracowywane są z myślą o reprezentatywnych mężczyznach, chcących czuć się swobodnie, a zarazem elegancko. W naszym sklepie figurują wszystkie cząstki garderoby potrzebne do skompletowania stylizacji powszedniej czy wizytowej.

Moda Pako Lorente jako ekskluzywny prezent

Ze względu na okazały zbiór elementów garderoby jaki posiadamy oraz jego uniwersalność, polecamy nasze produkty na nieprzeciętny prezent dla wyjątkowego mężczyzny. Gustowne tkaniny, z których tworzymy skierowane są do konsumentów ceniących sobie najlepszą jakość.

Pako Lorente na każdą okazję

Kolekcja ślubna- popularne w danym okresie marynarki, kamizelki czy muchy ,które dodadzą oryginalności najważniejszym eventom. Niezależnie od tego czy jesteś Panem młodym, świadkiem czy po prostu gościem, sprawimy, że będziesz prezentować się szarmancko. Oferujemy szczegółowe porady w zakresie stworzenia znakomitej stylizacji na ważny dzień.

Kolekcja Basic- wyróżnia się minimalizmem wykonania, dlatego pasuje do wielu stylizacji i jest zawsze bestsellerowa. Stworzona dla odbiorców, którzy cenią sobie funkcjonalność, szyk i nowoczesność. Znajdują się w niej T-shirty, spodnie, koszule, bielizna, skórzane paski oraz buty.

Kolekcja Premium selection- w niej znajdziesz szlachetne tkaniny od prestiżowych fabrykantów. Ukierunkowana na mężczyzn racjonalnie wybierających elementy swojej garderoby, w taki sposób, aby sprzyjały im na długie lata. Tekstylia te potrafią świetnie przystosować się do ciała oraz pomagają skórze oddychać. W kolekcji Premium można znaleźć nieoczywiste garnitury, poszetki, swetry, marynarki, spodnie, kamizelki i płaszcze.

Kolekcja sezonowa- ukazuje najnowsze trendy, które w zależności od okresu pozwalają prezentować się z klasą a wykorzystane włókna dopasowane są do aktualnej temperatury panującej na zewnątrz.

Sprawdź sklep