Dariusz Machałowski, rolnik z łódzkiego Ozorkowa, dołącza do uczestników jubileuszowej 10. edycji programu "Rolnik szuka żony"

W wieku 27 lat, Dariusz Machałowski, zamieszkujący Ozorków w łódzkim powiecie zgierskim, będzie miał okazję zabłysnąć na małym ekranie jako jedna z postaci jubileuszowej dziesiątej edycji popularnego programu telewizyjnego „Rolnik szuka żony”. Wyczekiwany przez liczne grono widzów premierowy odcinek, w którym zobaczymy Dariusza, planowany jest na 17 września. Eksploracja życia naszego bohatera rozpocznie się o godzinie 21:20.

Sylwetka Dariusza Machałowskiego zasługuje na bliższe spojrzenie. Swoje 27 lat poświęcił pracy na roli, stając się specjalistą w hodowli nowalijek – warzyw wiosennych. To właśnie rolnictwo jest jego pasją i profesją, a życie na łonie natury jest dla niego źródłem spokoju i harmonii. Nie potrafi sobie wyobrazić innej scenerii swojego dnia codziennego.

Wysoki brunet o ciemnych oczach i imponującym wzroście 180 cm nie ogranicza swoich zainteresowań wyłącznie do pracy w roli. Z zamiłowaniem oddaje się grze w tenis stołowy, a także siatkówkę i piłkę nożną. Zafascynowany jest również motoryzacją, delektuje się dobrą filmografią, a czas wolny od pracy najchętniej spędza na spotkaniach ze znajomymi i rodziną.