Firma Bosch poszukuje specjalistów do swojego zespołu w Łodzi, oferując atrakcyjny pakiet benefitów

Bosch, globalny dostawca usług i technologii, aktywnie poszukuje doświadczonych specjalistów na różne stanowiska w swoim oddziale w Łodzi. Firma prezentuje przyciągającą uwagę ofertę dla potencjalnych kandydatów, obejmującą nie tylko prywatną opiekę medyczną. Szczegółowe informacje można znaleźć poniżej.

Na stronie internetowej Boscha czytamy, że firma zatrudnia na całym świecie około 429 000 pracowników, co potwierdzają dane z końca roku 2023. W tym samym roku globalne obroty ze sprzedaży wyniosły imponujące 91,6 mld euro. Firma prowadzi swoją działalność na czterech kluczowych obszarach: Mobility, Industrial Technology, Consumer Goods oraz Energy and Building Technology.

Zgodnie z ogłoszeniami o pracę w oddziale łódzkim, Bosch poszukuje przede wszystkim programistów oraz innych osób, które ukończyły studia informatyczne lub kierunki pokrewne. Aktualnie otwarte są rekrutacje na takie stanowiska jak architekt ServiceNow ITSM, regionalny inżynier sieci, programista aplikacji/baz danych, inżynier projektu, inżynier sieci regionalnej, specjalista ds. klasyfikacji celnej, programista systemu operacyjnego Linux, koordynator ds. zgłoszeń krytycznych oraz specjalista ds. podatków.

Proces rekrutacji jest zorganizowany w trzy etapy. Na początek rekruter skontaktuje się telefonicznie z kandydatem. Następnie odbędzie się spotkanie z bezpośrednim przełożonym na drugim etapie. Kandydaci, którzy przejdą przez te dwie fazy, spotkają się na trzecim etapie z menadżerem wyższego szczebla.